Ga naar pagina

 
23-6-2010 Pagina 29 

Christelijk Lyceum Veenendaal

Vmbo-t

Achterberg: Michiel Bos

Amerongen: René van Barneveld, Jurgen de Bruijne, Joris van Engelen, Monica Gonzalez Ares

Ederveen: Joost van Kesteren, Manon van de Meent, Mariska Wagensveld

Elst ut: Maaike Achterberg, Roosmarijn van Klinken, Lisanne Looijen, Guido Schreuders, Vincent Zomer

Ingen: Jeroen van de Scheur

Kesteren: Tim de Brouwer

Leersum: Patty Budding, Anne-Lotte Bunte, Charlotte Hendriks, Lex Jansen, Tessa Jansen

Lienden: Jan van Ommeren

Ochten: Jonathan Baan

Ommeren: Eva de Wit

Renswoude: Joni van Dijk, Ramez Nourzada

Rhenen: Rachel van Doesburg, Youssef Girgis, Floris ten Hagen, Lilian van Kesteren, Marijke Korevaar, Kimberly de Rooi, Matthias Snaterse, Daniël Uleman, Enthony Weijsenfeld, Marvin van Willigen

Scherpenzeel gld: Joshua Akerina, Daniëlle van Engelenhoven, Jip Hiltrop

Veenendaal: Christiaan Alexandridis, Sabrina Amri, Soufiane Anaimi, Farid Asaidi, Ward Bakker, Sjoerd van Beijeren, Donovan Berends, Sietske van den Berg, Willine van den Berg, Mitchell Bolderman, Jesse van den Bos, Roger van Bulken, Christopher Dowdalls, Rick Ebbers, Suzanne Falke, Joeri van der Haar, Mandy ter Haar, Jesse Heida, Yvanka Heikamp, Moniek Hendriks, Mandy Hovestad, Sven Huiskens, Rauzan Karim, Demy Keiman, Chiel Kelderman, Maikel van Kempen, Hamza el Khider, Nick Kok, Roland van Kooten, Ezra Krahmer, Bungsu de Krieger, Rosalie Leppers, Sebastiaan van Manen, Kalid Marbouh, Romee Meindertsma, Pieter Niesing, Tina Podunavac, Gerrald Rebergen, Natasja van Ruler, Elise Schinkel, Melchior Smit, Eline Smits, Nick Vaags, Alexandra Vágó, Marc van Veldhuizen, Lindy Verhoog, Annelieke van Viegen, Roy Vogelzang, Mitchell van de Vorst, Aaron de Vries, Robin van Wakeren, Marlou van de Weerdhof, Sanne van de Weerdhof, Nicole Wieman, Mario Yip, Angela van Zanten, Charlotte Zeedijk

Havo

Amerongen: Margo Blokpoel, Helen Bouman, Femke Jepma

Ede: Nienke van Roekel

Ederveen: Justin Hevel

Elst ut: Martijn van den Berg, Elisah Sneep

Ingen: Dagmar Berends, Annelies Peters, Anouk Peters, Rowan Verhaar

Kesteren: Anne van Hesteren, Rosalyn Speijers

Leersum: Willemijn Bresser, Andrew John, Stefan Roelofsen, Nicolien Rosier

Lunteren: Jenneke van Doornik, Teo de Koning

Maarsbergen: Gijs Derksen

Maurik: Lisette Okkersen

Ochten: Iris van Eldik, Dorien Oppelaar, Rik van der Vegte, Jesper Weel

Opheusden: Roosmarijn Jonker

Renswoude: Kathy Rijnders

Rhenen: Ronald Albers, Friso Bonnema, Marjan van den Brink, Marisa Geurts, Marco de Gooijer, Niels de Haan, Lisanne van Ingen, Wouter de Jong, Marijke Lucas, Kim van Mourik, Tim Oude Luttighuis, Laurette van Schuppen, Amber van de Sluis, Mailien Smit, Wietske Zuidema

Scherpenzeel gld: Winona Akerina, Eline Dorrestijn

Veenendaal: Daniël Albers, Etienne Aufenacker, Marianna van Beek, Nadia Bekkali, Wendel Berends, Junior Berkel, Jan Beukhof, Pascal Boekee, Mark de Boorder, Jordy van de Bovenkamp, Nicky van den Broek, Derk Buddingh, Jeroen van Capelleveen, Denise Dear, Suzanne Deij, Robbert van Dijk, Shirley van Eden, Jeroen van Ee, Michelle van Gend, Maike Giel, Martine Haanschoten, Martijn van den Heuvel, Gijsbert Heuvelman, Boaz Hol, Irwin van der Horst, Weng Yee Hu, Mark Jansen, Kauthar el Karimi, Youssra el Kasah, Lydia Kleiter, Paulien van Kooten, Lars van Leeuwen, Robin van Leeuwen, Jeroen van Lent, Ciska van de Loo, Melanie Lourens, Ilse Meijer, Nick Muller, Babs Perdon, Maikel Petersen, Daniëlle Rannenburg, Iris van Rijnbach, Melvin Romijn, Robert Scherrenburg, Jolien Scholtus, Vivian van Schoonhoven, Gerwin Schut, Febe Smid, Marleen van Soest, Dion Straub, Gemma Turkesteen, Daniëlle Veenendaal, Annelies Vernooij, Albert Vlastuin, Bart de Vries, Suzanne de Weerd, Lars van de Weerdhof, Marjolein Wildeman, Rogier Willebrand, Nick Winterswijk, Tom Zegers, Mauro Zuppelli

Atheneum

Ingen: Bram van Blijderveen

Kesteren: Marleen Buizer, Elco Heijmink

Lienden: Corine Peters

Ochten: Reneé Baris, Sjoerd Dirksen

Renswoude: Liza Hidding, Anneloes de Koff

Rhenen: Britt van Dijk, Maarten de Roij, Thijs Veldhuizen

Scherpenzeel gld: Marijn Aalbrecht, Anneloes van der Ree

Veenendaal: Jeroen Behrens, Jacobine van Beijeren, Rianne de Blauw, Pomeline Boer, Merijn Bos, Marije Bouman, Chantal van den Brink, Wouter Deenik, Frouke van Dijk, Anouiar el Ghardini, Dianne de Gooijer, Joost van de Haar, Mick Hasselaar, Melissa ten Hove, Marissa Klaver, Chelsea van der Linde, Christian Maulany, Cynthia van der Meijden, Astrid Niessen, Kim Pilon, Robin du Pré, Maikel Quint, Linda van Ruler, Joleen van den Toren, Thomas Vinke, Peter Visser, Gudo Wisselo, Jasper Zachariasse

Gymnasium

Eck en Wiel: Mark Helfrich

Kesteren: Marissa van de Vrede

Nieuwegein: Robin Fokkenrood

Renswoude: Marlene Dirven

Rhenen: Annemiek van Berkel, Tijmen van Butselaar, Philip Engbersen, Martijn Verbraak

Veenendaal: Luc Hoeben, Manon van Hunnik, David Koster, Kordulka Kucerová, Laura van Manen, Valerie Sijberden, Jesper Timmerman, Rozemarijn Westerlaken, Stefan Witkamp, Dieuwertje Woudstra

Christelijke Scholengemeenschap

Veenendaal

Vmbo gl/tl

Ede: Reico Janssen, Chris van Wagensveld

Rhenen: Dennis Coppes

Veenendaal: Layla El Abdouni, Farah Azzouz, Yannick Behrens, Marco Bolderman, Therčse van den Bos, Nienke van den Bovenkamp, Joyce van de Bovenkamp, Jeske Buddingh, Zamani Dabre, Eline van Dijk, Bram van Dijk, Dianne van Dijk, Robin van Elst, Joeri van Esse, Iris van de Haar, Leendert van Hese, Annemarie van Holland, Joost Jansen, Stefan Knuever, Gerdine Langeweg, Esther Lebbink, Priscilla van Neerbos, Marissa de Pater, David Scholte, Claudia Schoonderbeek, Jonathan van der Schuur, Jelmer Timmerman, Anoeska Vink, Maryah Vos, Mariska van de Weerdhof, Taric Zankouhi

Vmbo kbl

Bennekom: Patty Descende

Bunnik: Tim Onwezen

Ede: Remon Morcillo, Daan van Rotterdam,

Ederveen: Jobbe Clement, Nadine Davis, Martijn Geerestein, Sarona Meerveld, Mark Veldhuizen

Elst: Dennis van Garderen, Johan Kool

IJzendoorn: Sanne van Kuilenburg

Ingen: Laura van Viegen, Geurt van de Waal, Maik Westland

Kesteren: Sanne van Zetten

Leersum: Arris van Wijk

Ochten: Laurys Bennink, Dion van den Heuvel

Ommeren: Denise de Vree

Opheusden: Denise van Otterlo, Nikki Westland

Renswoude: Imro Breedijk, Johan van Zanten

Rhenen: Ismail Boussouf, Matthijs Henken, Arno van Manen

Scherpenzeel: Cheyenne van Grootveld, Gerald Overeem, Patrick Wagensveld

Veenendaal: Esther Achterberg, Salim Agaroud, Amal Ahmed Ali, Kaan Akbas, Chaimea Attaf, Oumaima Azibou, Danny Bakker, Osman Barak, Samir el Bardai, Frank Bargeman, Brahim Benamar, Else Blankespoor, Macha Boers, Jurian Boon, Laura Boonzaaijer, Annet Boonzaaijer, Bert Boonzaaijer,Sharon Bos, Jelmer van den Bos, Gerard Bouman, Jiraya Croes, Floor de la Croix, Bob van Dijk, Mike Drost, Daniëlle Eisma, Esmée van Ek, Jordy van Engelenburg, Jawad Faiz, Rebekka Gaijet, Rianne van Gent, Martijn van Ginkel, Sanne de Haas, Bryan van Haerenborch, Renate Hannema, Sandra van de Heetkamp, Melissa Helms, Jamie Hendriks, Christiaan Hommes, Jantine de Hoog, Mobina Jalilian, Tim Janse, Mitchel Kamperman, Karim Karrach, Denny Keijman, Kristel van de Klift, Jorik van Kooten, Bas van Kuilenburg, Muhammed Kürkü, Lisanne Kwint, Joyce Lammertsma, Amal Largo, Sarah Mahammed Omar, Suzanne van Manen, Kirsten van Manen, Bart Mast, Jeffrey van Mastrigt, Michelle van Meurs, Matthijs Molenaar, Linda Mooibroek, Mark Nell, Sheue Yee Ng, Steven Nuis, Chaymaa Ouakili, Cherelle Pol, Nicole Renken, Martine van Rotterdam, Elina de Ruiter, Shohayb Sahran, Yoël Schobben, Manon Schuilenburg, Joey Schut, Iva Serghini, Tom Slagmolen, Justin Slappendel, Nick van der Sluis, Leon Struijk, Pascal Terschegget, John Teunissen, Dounia Touizni, Melvin Verhaar, Kaley Vermijs, Dave van Wijk, Bavo Wijnands, Imane Zaabat, Paula van Zanten

Vmbo bbl

Amerongen: Sabir Belkaidi, Bas van der Hart

Bennekom: Albert van Dalen

Driebergen-Rijsenburg: Asmae El Oikili

Ederveen: Lourens van Doorn, Tessa van Roekel

Elst: Melissa van Baaren, Patrick van Burken, Nicole van de Straat, Donny Vermeulen, Bertina Zaaijer

Ingen: Jeffreij Briene, Sander van Os

Kesteren: Bart Ros

Leersum: Bibianne Boereboom, Jos van Ziel

Lienden: Vera Gertsen, Johan de Haas, Sander Huibers, Martijn van Kalkeren, Davey van Soest, Rob Zaaijer

Ochten: Rick Veerman

Opheusden: Jan van Zetten

Overberg: Jan van de Glind

Renswoude: Bianca Koudijs

Rhenen: William Mater, Milou Timmer, Floor Veenendaal

Scherpenzeel: Mandie Drost

Veenendaal: Marwa Abdulrahman, Mohammed Achkaoukaou, Lemah Bacharki, Mikail Bektas, Mohammed Belhaj, Jasmina Ben Amar, Chantal van de Bovenkamp, Robin Broekhuizen, Kevin Broekhuizen, Marleen van Brummelen, Annemarie Catic, Ferhat Cetin, Jelmer Damman, Laila Dkour, Marc Eland, Dirkjan van Eldik, Kelly van den Elskamp, Simon Eykelboom, Sergio Faber, Christine Groenendijk, Patrick de Haas, Jeffrey Henken, Ilse Kalee, Milka Kassonga, Mike Keijman, Evi van Kooten, Sanne Koppens, Michael Korderijnk, Eline van Laar, Michel van Leeuwen, Maroua Louza, Daphne van Manen, Aron Mentink, Imran Mohmand, Dennis Opperman, Marciano Oudshoorn, Stefanie van Oursouw, Dirk van de Pest, Araishka Plantijn, Ruben Romijn, Michiel de Roon, Angelique van Rossum, Bart van Ruiswijk, Kimberley Schot, Beritan Sharwan, Mariska van Surksum, Afaf Taament, Mustafa Tariki, Seda Teker, Joey Terschegget, Javiel Thielman

Zeist: Marcel Vredeling

Ichthus College Veenendaal

Vmbo tl

Amerongen: Sven van Ede, Gerrianne van Hees, Carolien Lagerweij, Tom Muijskens, Megan Swan

Bennekom: Eline Adams, Henriëtte van Beek, Joanne van Luttikhuizen, Jorien van de Pol

Ede gld: Mark van Beek, William Grootenboer, Jeanine de Jong, Jos Minnen, Thomas van Prooijen, Marijn Rekers,Jaap Sijtsema, Janine van Veldhuizen, Mariëlle van Velthuizen

Ederveen: Annick van Dijk, Thiemo van Dijk, Sabrina van de Kamp, Pascal van Velzen, André Vlastuin

Elst ut: Arjeh de Haan, Dorieke van Manen, Kees Pitlo, Prisca Romeijn, Krystiaan van Schoonhoven

Lienden: Ine van Beijnum, Tim van Olderen, Kristel van Zoest

Lunteren: Philip Brouwer

Maarsbergen: Mariëlle van den Ham

Ochten: Danique Gimbrčre, Omraan Timmerarends

Opheusden: Joanne van Eck, Heidi van Suilichem, Joost Verheij

Overberg: Miranda Bergsma, Peter van Huigenbosch, Martin Waninge

Randwijk: Gerieke Averink, Marieke Vollebregt

Renswoude: Robin Geijtenbeek, Marissa van Manen, Jarnick Pater

Rhenen: Jan Budding, Rick Hofs, Albert Hootsen, Marco Kelderman, Jannieke van der Veen, Charlotte van Velde, Peter Vos

Veenendaal: Frits Achterberg, Tamara Bakker, Alette Bezemer, Margriet Bos, Caroline van den Brink, Aalbert-Jan de Bruijn, Joanne van de Bunt, Marcel Felten, Ruben Geurtsen, Eline van Ginkel, Lieneke van de Haar, Joost Hazelhoff, Robert van den Heuvel, Claudia van Holland, Irma van Hunnik, Cor IJsselstijn, Jordi van Ingen, René Jansen, Annick Juffer, Lisette van Keulen, Jeroen Klumpenaar, Joshua Kraaij, Geanne de Kruif, Marjet van Laar, Robbert van der Linde, Elke Mak, Matthia van Manen, Joël van der Meulen, Jeanine Middelman, Frans-Jaap Moree, Koen Nijhuis, Darjon van Ommeren, Nathan Roelofse, Jelle Schaafsma, Kees Seekles, Rob Smeekes, Laura van der Starre, Caroline Sterkenburg, Femke Stok, Dylan Strijdhorst, Gerwin Taverne, Mariëlle van de Vooren, Leonique Voorhoeve

Wageningen: Simon Meijer

Woudenberg: Robert Bakker, Machiel van den Berg, Jarno van Dam, Niels Noordegraaf, Rik van der Wind

Zetten: Machiel de Kat, Brenda Vaandering, Hanneke van Westreenen.

Havo

Bennekom: Geralda Boers, Rianne Lagarde, Madeleen van de Pol

De Glind: Stephano Sangers

Dodewaard: Marleen Reincke

Doorn: Eugénie Bos

Ede gld: Simone de Gijt, Laura van de Groep, Daphne Gundelach, Marceline Hardeman, Gerda den Hartog, Annemieke Heller, Lisanne Knoll, Bartjan Romeijn, Ariën Stomphorst, Margreet Stronkhorst

Ederveen: Wijnand van den Brandhof, Vera van Ravenhorst

Elst gld: Mariëlle Evers

Hemmen: Tijs Ouwerkerk

Langbroek: Mariëlle de Bie

Leersum: William Rijksen

Lienden: Coen Hasselaar, Welmer van Vessem

Lunteren: Anne-Christien Bos, Maria Schouten, Michiel Westerink

Ochten: Marije van Lavieren

Overberg: Margrit Blok, Rik van Dijk

Randwijk: Marlies Blok, Dieneke Kalisvaart

Renswoude: Jo-Anne le Comte, Paula Geurtsen, Walther Spies, Neville Vonk, Marije van Voorthuizen, Renate van Vulpen, Willem van Walderveen

Rhenen: Arina Budding, Lenny Elings, Larissa Hijnekamp

Scherpenzeel gld: Corné van Dijk, Bart Molenaar, Daniël Versteeg

Valburg: Joanne Janssen

Veenendaal: Annouk van Barneveld, Henri van Bennekom, Niels van den Berg, Astrid Blankenspoor, Lisette Blokland, Marieke de Boer, Henri van den Broek, Jan-Paul Bruinsma, Johanneke Buisman, Isaäc Burger, Lisanne Burgers, Gertjan van Burken, Marieke Cozijnsen, Anne Davelaar, Esther van Dijk, Vera van Ekris, Miriam Eykelboom, Marjolein Flikweert, Marleen Folmer, Rob Groenman, Leanne ter Haar, Eline Hardeman, Anne-Wil van Hardeveld, Dianne van Hattum, Martin den Hengst, Martine den Hertog, Sophie Hol, Norbert van Hooidonk, Marian Hooyer, Jonathan Janse, Heleen Jongeneel, Lisanne Kaal, Maaike van Kruistum, Sanna Kuijsten, Marieke Kwant, Susanne Leppers, Dennis de Man, Dennis Mandersloot, Benjamin Meijer, Elizette Meijer, Tom Nijhuis, Jelle van Noort, Caroline Oosterwijk, Robin van der Poel, Lisanne van de Pol, Eduard Post, Yvonne Rosendaal, Dorien Roubos, Pieternel Seekles, Redmar Smit, Mirjam Suijker, Marlies van Swetselaar, Romy van Tellingen, Annalien Timmer, Bart Touwen, Marjolein Veenstra, Fabian van ‘t Veer, Jaldert Veldman, Denise Velzen, Dinie Verwoert, Erik van Voorthuijsen, Iris de Vries, Marieke van Wijngaarden, Mark van Zoest, Marthijn van der Zwaag, Luuk Zwart

Wageningen: Tim Ledelay

Woudenberg: Roos den Bleker, Christian van Ewijk, Gerard Florijn, Daniëlle Göbel, Coen Leenstra

Zeist: Ilsabe de Kruijf, Rhodé van Tricht

Zetten: Jefrim Berghuis, Gerdine van Westreenen.

Vwo

Bennekom: Mirjam van den Brink

De Klomp: Jordy Davelaar

Dodewaard: Teunis Crum, Hanna de Vree

Doorn: Remi van Balen, Arieke van Os

Ede gld: Kevin Batenburg, Esther Dronkers, Dorinda Hazeleger, Eline Jongeneel, Miriam Kuiper, Harmjan Lammers, Elsa Veurink, Heleen Wessels

Elst ut: Eline Drost, Willem Verschoor

Hemmen: Jonathan Rienstra

Kesteren: Wilko ten Hove

Langbroek: Berdine van Os

Leersum: Martine van Dusschoten, Maaike Henken

Leusden: Lianne van Woudenberg

Lunteren: Corriene van Eck, Wendy van Veldhuisen

Maarsbergen: Mark van Wolfswinkel

Overberg: Emma Boele

Randwijk: Paula van den Broek, Alinda Willemsen

Renswoude: Ronny Bisschop, Mark Geijtenbeek

Rhenen: Dorise Mulder, Steven Poot

Scherpenzeel gld: Artan Blokland, Gerard-Jan Gerritsen, Willem van de Weerd

Veenendaal: Lotte van Amerongen, Janneke Bakker, Esther Beukhof, Jos Blankestijn, Nathalie van den Bosch, Wilco van den Brink, Ester Budding, Christian van de Bunt, Mark Dekker, Christian van Doorn, Arianne van Eck, Annemiek van Eden, Niels van Ekris, Marlies van Elsäcker, Ido van Genderen, Boaz van den Helder, Andrea Hendrikse, Marieke van den Heuvel, Frank van Hunnik, Robert Klumpenaar, Mark van de Kraats, Else van Leeuwen, Evelyn Lootens, Annemiek van Manen, Teunis van Manen, Mirjam van de Pol, Martjan Roelofsen, Maria van de Scheur, Maarten Slok, Jonathan Terlouw, Leonie Terlouw, Eveline Torn Broers, Esther van der Velden, Hanneke Verduijn, Daniëlle Verschoor, Ineke Vierbergen, Annette Vinke, Corianne de Vries, Miriam Waalewijn, Bart van Wijk, Aline Willemsen

Wageningen: Rick Dijkstra

Wamel: Annika van den Brink

Woudenberg: Pieter Schonewille, Christine van Vliet

Zetten: Walter Hamelink, Janneline van Westreenen

Rembrandt College Veenendaal

Vmbo tl

Eck en Wiel: Linda van der Lee, Jordi van Rooijen, Dirk van Sijll, Nadia van Wijk

Elst: Esther de Ridder

Kesteren: Latife Günes, Max Kipp

Lienden: Thom Koort, Claudia van Vendelo

Maurik: Marlon Berendsen

Ommeren: Leo van Bruggen

Overberg: Jelle Tool

Rhenen: Nur Abdul, Dikra Beghiyl, Ali el Bouziri, Nick van Doorn, Charlotte Groothuijzen, Joyce van Kooten, Jennifer de Moei, Charlotte Nellestijn, Jacklyn Oosthoek, Gunnar Peterse, Patricia Rijkse, Amine Tmim, Jos Vermeer, Stefanie van Wijk

Scherpenzeel: Larissa van Amerongen, Jochem Buisman, Yannick MacGillavry, Valerie den Hartog, Gail van der Hoeven, Priscilla Pijpers, Roxanne van Setten, Melanie Snel

Veenendaal: Safa Alikhil, Thomas Bieleman, Michelle Bisschop, Anouk Boers, Pieter Cluistra, Manon Cornelese, Tim Duister, Anne Ehme, Joris Epskamp, Nora Es-Salki, Dylan Geurts, Annastacia van den Hatert, Demi van den Heuvel, Jasmine Hildebrand, Robin Hoesen, Mascha Horstman, Elena Horstman, Younes Iabkrimen, Jerome Ipenburg, Ramon Kelderman, Amber Klaarenbeek, Fabian Kool van Heerens, Ali Mashhadiyari, Martijn Nieboer, Denise van Offeren, Sadia Omari, Oubayda Riani, Raoul Roelofsen, Manon Schut, Mohamud Shukri Sheekh-Ahmed, Patrick Spies, Merel Troost, Richard van Tuil, Janneke Turkesteen, Alex Wassenaar, Nikki van de Weerd, Milan van Wijngaarden, Wesley Zegers

Woudenberg: Jesse Visser

Havo

Achterberg: Yvonne Willemsen

Amerongen: Steffan Mitrovic, Kevin Taverne

Dodewaard: Elsemieke Laset

Eck en Wiel: Mathijs Gerritsen, Noortje den Oudsten, Anouk van Rooijen, Nicky van Soest

Ede: Shanice Schilt

Elst: Harre van Duijn, Maarten Barentsen

Ingen: Thomas van Elsland, Amy van Ingen, Jenita Koops

Kesteren: Michel Augustinus, Mike van Dijk, Dewi van Dreven, Trudy van Hattum, Eva Koehorst, Marco Oerlemans, Rick van der Slikke, Desiree Stevens

Lienden: Mandy Graf, Bram de Haas, Tessa Hermsen, Karlijn Maier, Ivo Meijer, Bram Peters, Ron Röthengatter

Maarsbergen:Jelmer Dröge, Pim Versteegt

Ochten: Ilana Jansen, Fatma Said

Opheusden: Janneke van Beek, Kaylee Geurts

Overberg: Dirk van Donkelaar

Renswoude: Benthe Gommers, Thom Meter

Rhenen: Harry Bajric, Ralf ter Burg, Rik ter Burg, Joyce van Doornspeek, Joost Holtslag, Rozemaar Huiskes, Tjerk Huisman, Merel van der Knijff, Iris Knuvers, Joey van der Linden, Danyal Nazari, Lore Verdegem

Veenendaal: Ismahane Achkaoukaou, Ellen Andringa, Kelly Ariesen, Soumia el Azzouzi, Sjoerd Baars, Chaimae Bentayeb, Ilonka Beumer, Lotte Bloemheuvel, Laura Boogers, Sarah Boulahlib, Talisa van Dreven, Torben van Dreven, Omar Drost, Rick Fanoij, Philip Geleijnse, Djaja Haantjes, Carmen Hoesen, Enzo Kruger, Annemiek de Kruijff, Thom van de Lagemaat, Richard Martel Trujillo, Delilah Moerman, Sybren van Olderen, Rody van de Pavert, Myrte Pen; Erik van de Putte, Arifa Raufi, Jelle van Scherpenzeel, Joris Smid, Michelle Tempelaar, Jeroen Toonen, Dennis van Veen, Carlein van der Vlugt, Daan Willers, Tanja Zaal, Mischa Zegers

Vwo

Bennekom: Jasmin Hoebink

Ingen: Rens Gerritsen

Lienden: Tim Bleeker, Koen van Ingen, Thomas de Man, Jim van Moorsel, Rick van Ommeren, Frank van Toorn

Overberg: Kelly van Ekeren

Renswoude: Semina Ajrovic, Amber Hidding

Rhenen: Yvette Löwensteyn, Ellen de Ruiter, Yoran Tournois, Emily van Wakeren, Coco van Weelden

Scherpenzeel: Jeroen van Dijk

Veenendaal: Suraya Alikhil, Sandra Brautigam, Marianne van Donselaar, Joy Folsche, Ernst de Lange, Tugba Makineli, Lydwien Mathijssen, Sander Nijland, Stefan Philippi, Charlotte Schuitemaker, Giulia Tecla, Arnout Walta, Johan Zanin

RSG Pantarijn (locatie Rhenen)

Vmbo bbl

Kesteren: Mohammed Meega, Ayoub El-Mansouri

Leersum: Kirsten Hack, Julie Kahtane

Lienden: Rianne van Eck, Joyce van Dooijeweert

Ochten: Malissa Spies

Renkum: Peter Munsterman, Marciano Wennekes

Rhenen: Elisabeth Castro y Romero, Melanie Rocourt, Roy van Hoorn

Veenendaal: Arno Heikamp

Wageningen: Imraan Mohammed

Vmbo kbl

Dodewaard: Michiel Tijssen

Echteld: Sabrina van Dee, Samantha Kwint

Ede: Kimberley Hengeveld

Heelsum: Jolanda Rap, Karel van de Weerd, Sander Gerritsen

Kesteren: Ouarda Benali

Lienden: Laura van den Hatert, Daphne van den Heuvel

Opheusden: Roy van Ingen, Angela Roelofsen

Renkum: Tara Gerritsen, Tamara Mellema, Collin Tiemens

Rhenen: Daniëlle van Dijk, Charissa Both, Corine van de Haar, Nienke de Jong, Rebecca de Kruiff, Mike Hartog, Glenn Blommendaal, Mustaf Mohamed

Veenendaal: Ricardo van Rijn, Melissa Scholtus, Elien van Batenburg, Jefrim Keijzer, Arnoud Stoffer

Wijk bij Duurstede: Nicolett Silbeek

De redactie van VeenendaalseKrant.nl feliciteert alle geslaagden met het behalen van hun diploma!

 

Vergroot Foto


 
Naar Pag 29
Vorig Art
Volgend Art
Print Pagina