Ga naar pagina
 
24-6-2009 Pagina 39 
Christelijke Scholengemeenschap Veenendaal

Christelijke Scholengemeenschap Veenendaal

VMBO GL/TL

Doorn: Martijn van den Broek.

Ede: Arjen Nieboer, Stephan van Plaggenhoef.

Ederveen: Marlijn Clement.

Rhenen: Emily Companus.

Veenendaal: Erwin van Beek, Sharona van den Berg, Jacoline van de Bijl, Janie Boer, Henrike Boonzaaijer, Cynthia Bouman, Monique Bouman, Hanneke te Brake, Stephan van Eldik, Marga Gaasbeek, Mark Hamersma, Yoeri Hartman, Gerben van Holland, Bram Klumpenaar, Liza van Kooten, Mark Koudijs, Mark Lagerweij, Nikki van Loon, Marissa Ludwig, Leendert van der Meer, Marloes Meijer, Jessica Middelman, Danny Pesulima, Dyon Roelofsen, Rick Selhorst, Louange Siona-Lema, Joost Smet, Janita Sukkel, Lisette Veenbrink, Bas van Zetten.

VMBO KBL

Amerongen: Lotte Stroobach.

Bennekom: Daniël van Steenbergen.

Doorn: Bram Fontein

Ede: Rick van de Bunt.

Ederveen: Arwin Liefting, Mark van Rhee.

Elst (Ut): Dennis van Beek, Wilfred Bosman, Kimberly van Dam, Lianne Kuppen, Rianne Nellestijn, Patrick van de Straat, Johan Wisgerhof.

Kesteren: Aicha El Barnichi, Rick van Capelle, Tjerk Peters.

Leersum: Gina Aini, Sjoerd van Wijk.

Lienden: Jeff Keijzer, Linda van de Pol.

Ochten: Willem Broekhuizen, Sjors de Jong, Maroeska de Jong, Ian Quispel, Nikki Roelofsen.

Ommeren: Martijn Buls, Brian van Ommeren.

Opheusden: Amber van Os.

Overberg: Rik Henken.

Rhenen: Daphne van den Berg, Marlieke van Ginkel, Maxine van Haeren, Thom Hofstra, Sannerieke van Laar, Chaline Mostert, Lianne Willemsen, Rick Willemsen.

Veenendaal: Roy Agterberg, Ayaan Ali, Jurriaan Arends, Nicolien Basset, Ilham Ben Tayeb, Bram Bezemer, Marjolein Binnendijk, Adinda van Binsbergen, Kaylee Boshuis, Moniek van den Brink, Leon Brummelman, Martijn Dijkhuizen, Cynthia van den Dikkenberg, Rosanne van Dolderen, Peter van Dooren, Patrick Drost, Bennie van Eldik, Eric van Essen, Ostrid Everon, Simone van de Geer, Irene Geerts, Gonne Geijtenbeek, Rozemarijn van Gent, Sander van de Glind, Nicole de Haan, Oscar de Haan, Mariska ter Haar, Miriam van de Haar, Brandon Haeck, Savannah van den Hatert, Pieter van Holland, Leonie Houdijk, Samantha Huijs, Marinda van Hunnik, Dennis Ike, Johnno van Kampen, Vera Kroesbergen, Kristen Kuijer, Max Kwint, Pauline van Leeuwen, Daphne Leskens, Deborah Lodder, Mourad El Makaoui, Angela Mater, Niels Mulder, Almar Mulder, Vaneska Nicaela, Anne Nieboer, Lisa Nijburg, Erwin van Ravenswaaij, Vincent van Roekel, Giovani Roomenburg, Ronald Roseboom, Maico de Ruiter, Rihab Saddiki, Jelle Smeitink, Nicoline van Toutert, Frank Veneklaas, Raymond Versteeg, Nicole Versteeg, Wiljan de Visser, Annika Visser, Ilse van Vlastuin, Jeffrey van Wijk, Lauran Willems.

VMBO BBL

Amerongen: Anna van der Lei.

Bennekom: Mike van Heusden, Dilianne Willemsen.

Doorn: Mitch van Ede, Marwan Jamal, Mitchell Korver, Benjamin Lopulalan, Mitchel van der Salm, Rianne van der Zwan.

Ede: Mary van Dijk.

Ederveen: Heidi van Egdom.

Elst (Ut): Jacolien Bouw, Cynthia Hessing, Arco van Kooten, Bryan Schuurman.

Ingen: Anne-Fleur Gaasbeek, William Koops, Michaela Tummers, Hanneke van Verseveld.

Kesteren: Koos van Baaren, Ron den Hartog.

Lienden: Danny den Otter.

Ochten: Rob Dirksen.

Overberg: Manon van Viegen.

Rhenen: Mark Baars, Wilco Drost, Anneloes Gelderman, Geke van Laar, Aloys van Schaik.

Veenendaal: Refãat Akoulal, Fatima Alsayegh, Erhan Ata, Hanane Bekkour, Jesper Blad, Saskia Bleijenberg, Anouar Bousnin, Gabrielle van de Bovekamp, Mitchell de Ceuninck van Capelle, Robin Cremonesis Diaz, Denise van Dijk, Sultan Dinc, Arie Duijts, Abdelilah Errakhaoui, Tim Eussen, Sarah El Farri, Sara Gazale, Esra Geijtenbeek, Annette van Gent, Erik Groenendijk, Ghofran Hakkam, Hassan El Hamdaoui, Martijn Hardeman, Bart Harps, Marco Hartog, Martijn Hol, Marieke Hoogeveen, Sander Hörters, Nemanja Jovanovic, Iris van Laar, Lisa van Leeuwen, Nicole Limbeek, Esmeralda Maal, Ashwin van Manen, Simone Meerkerk, Stian Moolenaar, Cindy Nijenhuis, Inssaf Ofakkir, Kelvery Passial, Stefan van de Pol, Michael Raterink, Mary van Rhee, Hilko Rijks, Finn Rodenburg, Romy Ruitenbeek, Jeffrey Schot, Ton van der Sluis, Elroy Smit, Toufik Snoussi, Mouna Tagherbit, Erik Takken, Laura Teunissen, Bo Theijs, Gülnihal Tozkansever, Petra Valkenburg, Niels van Veluw, Richard de Vos, Lydia Wajer, Laura van Wakeren, Lisa van de Weerdhof, Lucia van Wijk, Brenda van Wijk, Cemil Yaksan.

Pantarijn locatie Rhenen

VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg

Heelsum: Thom Brugman.

Kesteren: Mariam Abdulahimire.

Leersum: Mirjam Harteman, Rusty de Rooij.

Lienden: Naomi van de Weerd.

Rhenen: Marloes Onink.

Rijswijk gld: Rowdy Bouzidi.

Tiel: Qendrim Beqiraj.

Veenendaal: Yassir Chouaref, Zouhair Seamari, Ahmed Zaabat.

Wageningen: Laurens Creutzberg.

VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg

Amerongen: Daphne Gonzalez Ares.

Elst (Ut): Ian van Dijk.

Kesteren: Ali Bittich, Rowena Schroëder.

Lienden: Rialco Jansen.

Opheusden: Thijmen van den Brink.

Renkum: Chantal Kraus, Sarnia Lovink.

Rhenen: Marc Heemsbergen, Richard de Roos, Alvin Wiggemansen, Jessica de Wit, Luke Zirkzee.

Veenendaal: Robert Broers, Mark Drost, Michan Hessing, Mariëlle van Nieuwamerongen, Jesper Schoofs, Henry van Wijk.

Wageningen: Sharan Bhikharie, Jeroen Wessels.

Wijk bij Duurstede: Gijs van Beest.

VMBO - Leerwerktraject

Kesteren: Martin Meurs.

Rhenen:Jacob van Woerdekom.

Veenendaal: Remy Nobels.

Christelijk Lyceum Veenendaal

VMBO-t

Achterberg: Tim van Viegen, Gilles Vriezen.

Amerongen: Mandy van Beek, Renzo Boersma, Ilona Meijer, Mariska Pak, Marieke van der Poel.

Ede: Remco Hols, Mike Rychlik

Ederveen: Helena Bos, Rik van Egdom.

Elst (Ut): Jamie Bosman, Florus Drost, Eline van Mourik, Janneke van Veldhuisen.

Ingen: Rene Berkulo, Angeliek Briene, Jerôme de Liefde, Jesse Quint, Dennis van de Scheur, Maaike van de Waal.

Kesteren: Ruben Ditewig.

Leersum: Anne Berkheij, Mark de Boer, Judith Hogendoorn, Lisa van der Laan, Ronny Sterkenburg, Niek van de Wetering.

Lienden: Giorgio May, Dolf van Ommeren, Isabel van Soest.

Ochten: Rick van Grasstek.

Overberg: Bastin Jansen.

Renswoude: Lisette Germs, Stefan Goossens, Debbie Gropstra, Wilma Lagerweij, Dyor Provily, Yannick Trubendorffer, Ruben van Zoeren.

Rhenen: Ruben Aksay, Ankie Boer, Thomas van Garderen, Femke Heddema, Marelle Hendriksen, Marije Holdinga, Rens Holdinga, Leonie Schrijen, Lois van Schuppen, Gino Verwijs.

Scherpenzeel: Roos van den Broek.

Veenendaal: Burhan Ali, Keily Alvarez Rodriguez, Adil El Bissis, Jeanine Bloemendal, Simon de Boorder, Tim Bos, Lisa de Bree, Dylan Burer, Brian van Capelle, Nery Chamorro, Ruud Diepeveen, Jessica Diepeveen, Bob van Dijk, Jeffrey Dijkhorst, Roy Dillen, Mohammed Elamin, Raïssa Faber, Kevin Garritsen, Max van Geenhuizen, Laura Heij, Lisette Heikamp, Ferry Hendriksen, Sanne Hensen, Daniël Hoogendam, Kevin Horden, Jelle Hordijk, Bianca Hulstein, Anass Isiboukaren, Rowan Jordaan, Siham Kadri, Lisette van Koten, Benjamin de Krom, Annemijn Kroon, Beatrijs Langerak, Dennis Lieftink, Sander Lissenberg, Marleen Lubbers, Vincent van Manen, Karen Muradov, Martijn Nagtegaal, Ruben Oost, Jannik Plantinga, Valéry Post, Richard Roubos, Daphne Rudolph, Aila van Schenkhoff, Bart Schimmel, Sven Soek, Denise Spies, Rik Takken, Noual Tariki, Danny Thomassen, Michel Tollenaar, Melvin Vágó, Marco Versteegen, Annelie Vink, Merel Vonk, Mark Vos, Bo de Vrije, Matthias Walet, Sharon van de Weerdhof, Laura van de Weerthof, Mandy Westerlaken, Sabrina Wong.

Woudenberg: Jens Best, Jeroen van Veldhuizen, Robin Visser.

HAVO

Amerongen: Derk Jepma.

Ederveen: Corné van Dooren.

Elst (Ut): Guido van Hattem, Renate van de Scheur.

Ingen: Dennis Maas, Marjolein Worst.

Kesteren: Lotte Beusink, Celine van Eldik, Melfie ter Haar, Dave Kalle, Roy Roodbeen, Andries de Vries.

Leersum: Fleur Knop, Mathijs Mulder, Everard Sarot, Jeffrey Wagensveld.

Lienden: Sally van Ommeren, Celina Peters, Tim Waalewijn.

Ochten: Sylvia van Binsbergen, Matthias van Doorn, Lisanne Jansen, Manon Moorman, Sylvia Riemersma, Sabrina Winkels.

Ommeren: Daan de Wit.

Opheusden: Koen Post.

Overberg: Joeri Kroon.

Renswoude: Manon Guis.

Rhenen: Alicia van der Grift, Berend van Grootel, Samuël Hartman, Jorick Koppenol, Anneke van Maanen, Miranda Mostert, Margot van Ommen, Marnix Rol.

Scherpenzeel: Kim Louwers.

Veenendaal: Shana Aarsen, Ruben Albers, Joyce van Assen, Erik-Jan van Barneveld, Josephien van Barneveld, Karl van Beek, Joëtta Berens, Soumaja Bermouna, Lisanne Bosch, Melanie Broekhuis, Erwin Bruijs, Ashley Burer, Pieter Burgwal, Camilla Buyzerd, Kimberly Caseleiro Alvarez, Wencke Dirksen, Jeroen Ditewig, Carolien van Donkelaar, Tessa Ebbers, Maxime van Egdom, Stephanie Erbé, Walther Eweg, Lisa Fokker, Jurre Geluk, Bart van der Giessen, Rianne Groen, Ilse Hager, Niels Hagoort, Rogier Hardeman, Sabrina van Hardeveld, Mark den Hertog, Jeffrey Hommes, Dina Ismail, Nicole Jeurissen, Claudia Kazemier, Orlando Kievit, Martijn Kloet, Jorik van Kolfschoten, Marlissa Krechting, Roy van Kruistum, Tu-Anh Lam, Julius Langerak, Danny van de Loo, Marleen Lubbers, Wendy Maassen, Sharon van Manen, Pieter van der Meer, Charissa Moll, Senna El- Mourabit, Daniël van Munster, Annejet Nieboer, Mariska van Nieuwamerongen, Jessica van Ommen, Kevin van Oosteren, Patrick Plomp, Stefan van Ravenswaaij, Carina Reijerkerk, Vera van Roekel, Myrthe van Rooij, Anniek van Sas, Marc Smeekes, Anne Marie Snijders, Marleen Staal, Diane van Stempvoort, Marco Stijn, Marvin Timmerman, Nune Tobe, Joost Veldhuizen, Michelle van Velzen, Marloes van Viegen, Bo Visser, Jeroen Vos, Wouter de Vries, Kira van Zanten, Elze Zwiep

Wageningen: Kim Hoksbergen.

GYMNASIUM

Amerongen: Ruth de Ruiter.

Kesteren: Thessa Hoogendorp.

Ochten: Kirsten Rensen.

Renswoude: Lara Dirven, Amber van de Vendel.

Rhenen: Friso Kluitenberg, Martje Suverein, Gitta Verbraak, Maartje Zuidema.

Veenendaal: Jeroen Bos, Rosalie Geluk, Marloes van Harten, Esther Hoezen, Annabel Jochems, Eline Lam, Raquel Cardoso, Tanya van Dommelen, Kim Hartman, Lisa Heijting, Mart Hoitink, Robin Klem, Serieke Kloet, Dipti Rao, Koen Santifort, Falco Timmerman.

ATHENEUM

Ederveen: Herrold Steffers.

Elst (Ut): Roland van den Berg, Ronald Heikamp, Wendy van Rossum, Henrike Scholten, Deborah Sneep.

Kesteren: Rianne den Hartigh, Sanne Oudshoorn.

Leersum: Stéphanie IJff, Willem Nagtegaal, Rachèl Spelbos, Eline Spijker.

Lienden: Marco van Londen.

Renswoude: Lilianne Germs, Roy Veldhuizen, Thieme Wels, Marina Zuidema.

Rhenen: Stèphanie Blaney Davidson, Milou Bonnema, Anouschka Groeneveld, Rowan Hordijk, Rick de Jong, Elske Rijnberk, Jelle Roks, Mark de Ruiter, Robin van Schuppen, Lisanne Teunissen van Manen, Koert Verkerk, Cindy van Willigenburg, Myrte de Wit.

Scherpenzeel: Lana Buunk.

Veenendaal: Paola Berens, Lisa Berlang, Manon Berlang, Ismaïl Bermouna, Michelle van den Bos, Margot Brouwer, Samantha de Bruin, Mandy Diepeveen, Tim van Dijk, Nick van Doorn, Maike Drost, Jacobine Hardeman, Thomas Hoeben, Anouschka Hoefakker, Cecilia Hoezen, Melissa Hofman, Maarten Ike, Emmelie Kleter, Ricardo Kroek, Ron van Kuilenburg, Eline Lam, Heleen van de Lustgraaf, Sanne MacLeane, Martine van Manen, Ilse Nap, Rens Ottens, Gerbert Roseboom, Peter Rührup, Sarina Snijder, Marleen Spits, Callan Stinkens, Roxane Vercauteren, Josha Verhoog, Peter Visser, Bas Vlug, Jacqueline Vos, Laura van de Weerd, Ramon van der Weijden, Eva Witteveen, Dominique Wolniewicz.

Ichthus College

HAVO

Amerongen: Deborah Heres; Jonathan Vink.

Bennekom: Irene van Amersfoort; Karel Looijen; Willem Stunnenberg.

De Klomp: Guus de Weille.

Driebergen-rijsenburg: Daniëlle Buijs.

Ede: Angela Poll; Anne Marije Laban; Anneloes de Beer; Annemieke Hulstein; Arjan Mannee; Bas van Hoek; Coby van Peursem; Eline Lieftink; Els Buchner; Erika van Dam; Esther van de Groep; Gertjan Annot; Hanneke de Groot; Julian Jansen; Kirsten Scholma; Marien van den Berg; Mart Kerkhof Mogot; Mirjam Boer; Richard van Beek; Tangi Vierbergen.

Ederveen: Anne Dekker; Conny Berkhof; Gerlinda Hendriks; Gert Jan van de Vendel; Henry Esveld; Jacco Bos; Karin van de Kraats; Mark Jansen.

Elst (Ut): Joeke Hiensch; Rianne Peterman; Steven van den Oosterkamp.

Heteren: Ilonka Hoencamp.

Houten: Juliëtte Pols.

Kesteren: Klaas-Jan van Sijpveld.

Leersum: Hannah Seekles.

Lienden: Esther van Dorp; Micha Both; Reinder Suijker.

Lunteren: Bastiaan van Silfhout; Christa van der Vegt; Henriëtte van Barneveld; Irene Zondag; Marco Heykamp.

Odijk: Judith Zwama.

Opheusden: Daniël van der Garde; Femke Hof; Myrthe Reehoorn; Namar Aalbers.

Overberg: Elco van Engelenhoven; Maurin van Viegen.

Randwijk: Gerriejanne Vermeer.

Renswoude: Jan van Bennekom; Jolène Pater.

Rhenen: Albert van der Veen; Jeannet Rijksen; Job van Harn; Joëlle van Velde; Nelianne van Beek.

Scherpenzeel: Hilde Veldhuizen; Marjolein Antonides; Miriam Zoeter.

Veenendaal: Angela van Geerenstein; Anna Schaafsma; Annabel Meijer; Carin Verbeeke; Christine Speelman; Deborah Broer; Deborah Leppers; Dennis van Geerenstein; Dianne van den Berg; Dick van der Steen; Eliah Roelofse; Elise van Dam; Eric Helmond; Erik Verhoef; Flavio Burger; Geert Borg; Gerdi Venhuizen; Gert Takken; Henk-Jan van Hasselaar; Ingrid Fast; Jan Huijsman; Jannieta Achterstraat; Jeroen Buist; Jeroen van Steenbergen; Joanne Simonsz; Joanne ter Haar; Joanne van den Berg; Joëlle Wildeboer; Johanneke Kersbergen; Jonie Koudijs; Joost Wien; Josca van der Kaaden; Justin Evers; Kevin van Santen; Lydia Borg; Magdaleen Harting; Marinka Veldhuizen; Mariska Beckerman; Marjolein Leeman; Marjolein van Doorn; Marloes Bos; Marlotte Smit; Martijn van Kooten; Martina Molenaar; Melisa Bloemendal; Melvin van de Weerdhof; Menno Rozema; Mirjam van de Steeg; Monika Roos; Nicole Roos; Peter Brummelman; Rianne Huibers; Rieneke Achterberg; Rik van der Graaf; Robert van Swetselaar; Rosalie Muller; Roselien van de Haar; Ruben Middelkoop; Sander Nuis; Sanne Reyngoudt; Tamara van Appeldoorn; Tiemo Havinga; Tim Hardeman; Tim van Eenennaam; Timo Hendriksen; Tristan Klumpenaar.

Werkhoven: Nico Wijnen.

Woudenberg: Anne de Lange; Arthur Heijstek; Christiaan van Grootheest; Jan-Willem Duiveman; Jetske Vermeulen; Joanne Klinkhamer; Lydia van Groeningen; Mirjam Bloemhof.

Zeist: Gert van Ginkel.

Zetten: Mariëlle Boer; Pim van Dam.

VMBO TL

Amerongen: Samrawit Bos.

Bennekom: Christian Roks; Coen Laban; Jancoline van Ginkel; Jonathan van Driel; Reijnanda Moor; Wychert van der Vegt.

De Klomp: Elco van Erk.

Ede: Annejolein van Silfhout; Dineke Haalboom; Joël van de Heg; Laura van Veldhuizen; Rineke van der Mijden.

Ederveen: Debbie van Engelenhoven; Dennis van Roekel; Dirk Jan Zwijnenburg; Henrieke Boon; Janita van Roekel; Richard Zandsteeg; Rutger van Voorthuizen.

Elst (Ut): Lieke Overeem; Lisanne van Meerten.

Kesteren: Marina Meurs; Rink Guiljam.

Lienden: Aniek de Lange; Bernd van Dam; Dineke van de Pol; Rick van Beijnum; Sanne Tack.

Lunteren: Herbert Gijsbertsen.

Opheusden: Annet van Binsbergen; Marilize van Voorst.

Renswoude: Naomi Veldhuizen.

Rhenen: Gerbrand Mulder; Joanne Elenbaas; Pieter Polder.

Scherpenzeel: Annelies van de Weerd; Gerbert de Jager; Gerjo Weststrate; Lisette van Altena; Nadine van Ginkel; Robert Koster; Sanne van Ede; Willem den Boer.

Veenendaal: Alex Pallada; Alexander van de Lagemaat; Angelique Huibers; Anne van der Mark; Annieke Aalbers; Anouk Kok; Arend Doornebal; Barend Kuijkhoven; Beppie Hendriksen; Boris Kramer; Brenda Datema; Breunis Valkenburg; Carel-Jan Nijland; Chanine de Kievid; Corjanne Doornebal; Daniëlle van de Kraats; Deborah van den Berg; Eline Drost; George Boot; Gerda van der Meijden; Gert van Dam; Gido de Kruif; Harmen Mast; Henriëtte van der Tol; Jaap Bakker; Jaap de Jong; Jack van Rotterdam; Joëlla de Lang; Joost Rentenaar; Jorik van de Bilt; Jorith Verwoerd; Lennart Crielaard; Leon Rook; Lisanne van Hasselaar; Marco Boot; Mariëlle Bouw; Marleen van Roekel; Marten Wien; Mirjam Veldhuizen; Nicolette van Essen; Paul van Lunteren; Rajiv van Soest; Remco Gaasbeek; Robbert van de Weetering; Rozali van Aalderen; Sigrid Nieuwenhuizen; Simon Pieket Weeserik; Theo de Marie; Thimon van Geerenstein; Tim van de Heuvel; Veerle de Vet.

Wageningen: Hans den Ouden.

Woudenberg: Gerwin van Essen; Jacco Oussoren; Lisette de Groot; Manouk Brouwer; Renske van den Born; Robert van der Ent; Rutger van der Horst; Yacob Odisho.

Zetten: Nick van Dam; Sjoerd van Voorthuijsen.

VWO

Bennekom: Annemarie Massink; Jacco Looijen; Niels Marck.

De Klomp: Rosanne Nap.

Dodewaard: Mark Vroegindeweij.

Ede: Diederick Floor; Gwen Kerkhof Mogot; Hester Davelaar; Marieke van ‘t Kruijs; Marinda Plantinga; Mariska van de Heg.

Ederveen: Erwin Willemsen; Esther Stelwagen; Riëtta van Zuidland; Rina Bouw.

Elst (Ut): Jorim Geers; Matthias Tamerus.

Kesteren: Laurens Toering; Steven van Aggelen.

Lienden: Doortje de Rooij; Jan Wijkniet.

Lunteren: Marjolein Bethlehem; Teunise Snetselaar; Tina Liefting.

Opheusden: Anne Winkel; Lennart van der Garde; Marloes Arends.

Overberg: Joleyn Vrijmoeth.

Randwijk: Arendjan Averink.

Renswoude: Mariëlle Jochemsen.

Rhenen: Marleen van de Kieft; Martijn Valk.

Scherpenzeel: Esther de Lange; Gerwin Osnabrugge; Leanne van der Poel.

Veenendaal: Annerieke Jongeneel; Arno Dekker; Bart Juffer; Bas van Stiphout; Berend van der Meer; Bettina van Brummelen; Celine Felten; Charlotte van Dooijeweert; Erik de Jong; Erik van Stokkum; Esther Guijt; Henno Wolswinkel; Ivo Scheepmaker; Jaap Berg; Jaap-Hille van Beelen; Jan Henk de Kleuver; Jan Willem Stoffer; Janine van der Weerd; Jenneke van der Meijden; Jeroen Reijn; Joanne Annot; Jochem Monsma; Joëlle Pasman; Jolanda Meijer; Kevin Zaaijer; Labrinus van Manen; Liduin Burgering; Lisanne Broos; Liza Veldman; Lorette van Geerenstein; Lotte Langelaar; Maarten Schuit; Mariëtte van der Tol; Marjolein Buisman; Megan Cameron; Merith Ebbers; Niek van Asperen; Niek van Wijngaarden; Nienke de Kleuver; Rianne Coster; Rick van de Ven; Rik Maaskant; Ruben de Graaf; Tessa van den Bos; Thirza Lagewaard; Vera van der Linde; Wouter van Kranenburg.

Wageningen: Ido van der Wolf; Jessika van Dijk.

Woudenberg: Bart Meerveld; Hans-Dieter de Smit; Jasper van Dam; Jolanda van Bemmel; Joost Breman; Marianne van der Lee; Marit Imminkhuizen; Marit van Wijk; Remko Vos; Seline Haalboom; Willemieke den Boer.

Zeist: Rien van Ginkel; Rijndert de Bruin.

Zetten: Arian van Westreenen; Petra van Dodewaard.

Rembrandt College

HAVO

Amerongen: Daniël Bosman; Lars Korendijk; Kevin van der Ploeg; Jorik van de Pol; Thomas de Waard.

Eck en Wiel: Nick Funcke; Theresa Vonk.

Ede: Patricia van Engelenburg.

Elst (Ut): Haiko Dassen; Marlous Mooijweer; Reinout Mooijweer; Wybe Perfors.

IJzendoorn: Maurits Blanken van den Berg.

Ingen: Bas Wijngaarden.

Kesteren: Youri van der Kroef; Alet Pot; Tom Valkenburg; Olaf Vieth; Niels de Zaaijer. Leersum: Amber Bree; Inez Spierenburg.

Lienden: Karlijn van den Brink.

Ommeren: Kevin Wtenweerde.

Opheusden: Karlijn Haffmans.

Overberg: Joline van Duin.

Renswoude: Jelle van Esse.

Rhenen: Pieter Bonthuis; Niels Kok.

Scherpenzeel: Khalid Aamri; Lisanne Tiemens.

Veenendaal: Michel Arends; Mieke Arens; Bas van Batenburg; Reyhan Bektas; Vincent Booman; Channah Brandsema; Jordy Broekman; Thijs Cluistra; Süveybe Damburaci; Laura van Doren; Elif Esen; Ismail El Fazzari; Jean Paul Frohn; Kim Goverde; Joris Gramberg; Joost Groeneveld; Michel ten Have; Lizan de Jager; Jindra Kool van Heerens; Melissa Korderijnk; Bas Loosen; Tim Niekus; Hayat Riyani; Michon Roovers; Chantal Ruiter; Geraldina van de Scheur; Jip Schinkel; Aylin Sentürk; Tim Steerneman; Francy Stokman; Raoul Verzijl; Frisan van der Vlugt; Welmoed Wehkamp; Ruben Werdmüller; Youri Wiesman; Tim Wolters.

THEORETISCHE LEERWEG

Amerongen: Gerald Huijzendveld; Bas Munsters.

Eck en Wiel: Jos van Andel; Jacky Funcke; Soraya van Toorn; Marcel Zanting.

Ermelo: Jeroen Verkuijl.

IJzendoorn: Wijnand Blanken van den Berg.

Ingen: Naomi Schoonhoven.

Kesteren: Angela Hommersom; Brian de Swart; Maarten de Weert.

Lienden: Bas van den Brink; Melissa van Doorn.

Maarn: Rowie Hardeman.

Maarsbergen: Tom Engelen.

Ommeren: Nadja te Grotenhuis; Cheryl Rijksen; Maik Rijksen.

Rhenen: Saskia Bender; Guido Gosselink; Charlotte Jansen; Iris Nijhof; Jaimy van Oort; Lubna Salhi; Daan van Straten.

Veenendaal: Suad Aaden Weheliye; Maysam Ahmadi; Sjoerd Arends; Daphne Boers; Jeffrey van Bouwhorst; Diede van Brakel; Peter van Breeschoten; Florian Broekman; Eveline Buddingh; Samir Dadi; Nick Doorson; Jeroen Eijkman; Michael van den Elskamp; Sharon van Engelenburg; Philip Figlarz; Fiona Goede; Nadia van de Haar; Dinja van Haastert; Daan Hols; Rianne van Holten; Amira Jaber; Wytse Jagersma; Yannick Keijzer; Jasmine El Ktibi; Iris van Kuik; Lindy Louwerse; Ramon ter Maaten; Ana Ligia Mercelina; Sven Merlijn; Samira Muridi; Billal Nawabi; Nga Nguyen; Jordy Roest; Chaima Sabbar; Stephanie Silonero; Nadia Snoussi; Donovan Tooy; Nikki Wagensveld; Jeroen Wagensveld; Dylan Willemse; Raychel William; Nasr-Eddine Zangouhi; Fouad Zangouhi; Taoufik Zroudi.

VWO

Amerongen: Daniëlle Meerwijk; Kelly van Soest.

Bennekom: Max Hoebink.

Doorn: Lisan van Lunteren.

Elst (Ut): Jurjaan Kuiper; Bram de Ridder.

Kesteren: Marie Stel.

Leersum: Marjolein de Raat.

Lienden: Koen Bleeker; Rick Réparon; Manon Vroon.

Maarsbergen: Yoeri Lokhorst.

Ochten: Denise Mol.

Ommeren: Dana Dijkgraaf.

Rhenen: Roderick Boer; Daniëlle Gevaerts; Thomas Janssens; Andrés van der Maas; Sjors Raatjes; Niels Vernooij; Sjoerd Werkhoven.

Scherpenzeel: Saar Kandelaars.

Veenendaal: Leonie van Breeschoten; Wibe van Grunderbeek; Koen Hols; Myrthe de Jonge; Stef Koop; Margot Renes; Soraya Smits; Anne Veenendaal; Rutger de Vries; Eva Willemse.

 

Vergroot Foto


 
Naar Pag 39
Vorig Art
Volgend Art
Print Pagina