Ga naar pagina
 
20-6-2007 Pagina 36 
GESLAAGDEN 2007

CLV

VMBO-tl

Amerongen: Lindy Boersma, Denise Gonzales Ares.

Ede: Coen Verhoef.

Ederveen: Corné van Dooren.

Elst ut: Lysanne Baars, Brian van Burken, Yolien Salari.

Ingen: Hendri van Mourik.

Kesteren: Celine van Eldik.

Leersum: Cornelieka de Jongh, Suzanne Klopper, Fleur Knop.

Lienden: Gertjan van ‘t Hoog, Corné van Lavieren, Sally van Ommeren, Maartje van Toorn.

Lunteren: Joost van der Ent.

Ochten: Richard van Domselaar, Robert van Rhoon, Sylvia Riemersma, Alexander Rutte.

Ommeren: Dirk van Hattem.

Overberg: Nicole van Oostenbrugge, Martijn Versteeg.

Renswoude: Marloes Beekman, Lisanne Beekman, José Beijer, Paul Daalmeijer, Suzanne Robbertsen, Martijn Schoeman.

Rhenen: Amal Aarass, Jasper van Dijk, Karim Girgis, Vince Goldman, Nenah Goldman, Ingmar ter Horst, Mitchel Linger, Anneke van Maanen, Katarina Masatovic, Peter Mol.

Scherpenzeel: Sven Hiltrop, Marco Roeland, Jessey Rolf, Agnes Wagensveld.

Veenendaal: Jeffrey Arends, Niels van Asperen, Josephien van Barneveld, Kelly Batenburg, Angelique Bauer, Nadia Bekkali, Colin Boers, Bas Bos, Outman Boutachekourt, Astrid van de Bovenkamp, Mariëtte Broers, Pieter Burgwal, Nigel van Cappelle, Carolien van Donkelaar, Alfred van Doorn, Robin Drost, Elsemieke Drost, Jennifer Egelie, Bonnie van Egmond, Soumaja El-Âllati, Senna El-Mourabit, Manon van Esseveld, Rahima el Farissi, José Frölich, Patricia Gonzalez Barriuso, Rianne Groen, Mohamed Hadi, Manon Haisch, Jan Willem van Heerdt, Jonne den Hertog, Fabian Hijkoop, Ilona ten Hoorn, Bianca Iljas, Dina Ismail, Denise Jägers, Nicole Jeurissen, Dave Kalkman, Mourat El Kasah, Kevin Keijzer, Bert Kepel, Martijn Kloet, Marc Koen, Alex Kon, Dafne de Koning, Patrick Kramer, Willem van Laar, Bart Lawerman, Johanan de Leeuw, Wendy Maassen, Remco van Manen, Chris van der Meij, Dennis Mulder, Mariska van Nieuwamerongen, Michiel Pater, Lenny Post, Daniëlle Pouw, Lisalotte Radius, Alissa Roest, Wesley Routier, Pascal Rudolph, Dana Ruiter, Jeroen Schinkel, Rolf Schutten, Kay Schutten, Dion Selhorst, Myra Smit, Claire van Soest, Chantal Spies, Diane van Stempvoort, Stefan Sterk, Joost Takken, Tim Terlingen, Nick Veldhuizen, Roxana van Velthuizen, Robbin van Viegen, Esmay Vos, Pieter Warnsinck, Chantal van Willigen, Kira van Zanten, Soufiane Ziani, Elze Zwiep.

HAVO

Amerongen: Vera Blokpoel, Reinder Busstra, Hidde Mudde.

Bennekom: Marlies Dillen.

Ederveen: Hayo van Dooren.

Elst ut: Sharon Baars, Daniëlle Ditewig, Rianne Dorresteijn, Leonie Jansen, Martin van der Meer, Dirk Riemsdijk.

Ingen: Sjoerd van Ewijk.

Kesteren: Marleen Huisman, Jurben Kars.

Leersum: Oscar Rosier.

Lienden: Robbert Gertsen, Joep Jansen.

Maurik: Marianne Vroon.

Ochten: Nick Heijmink, Stefanie Moorman, Lisette Oerlemans, Sarah Riemersma, Melchior Rutte.

Renswoude: Marloes van de Goor, Daniëlle van Manen.

Rhenen: Jeroen Aarden, Vincent Burggraaf, Julien van Diest, Jeroen van Dolderen, Lara Gavrilovic, Jochen Haalboom, Kristian Kobs, Sigrid Kwint, Ralph van der Neut, Simon Niks, Mirthe Ploeg, Sanne Radstake, Wesley Rocourt, Yvonne Roman, Niels Roman, Sharon Ruisch, Carlijn Schreurs, Leonie Timmerman, Rouben van Tongeren, Laura Wiggemansen, Jorrit Witters.

Scherpenzeel: Simone Cozijnsen, Mathijs Moons, Marcella Wagensveld.

Veenendaal: Marieke van Aalderen, Rajae Azaroual, Merfet Benyessef, Willemaaike van den Berg, Nicolien Berghuis, Sharon Blankenspoor, Denise Bobbeldijk, Jelle Breur, Shirley Broekhuizen, Jeroen ter Brugge, Brigitte de Bruin, Natasja de Bruin, Jeroen Deenik, Stefan Diepeveen, Jill Faro, Hind El Farri, Saskia Fokker, Marta van Genderen, Ramona Gerritsen, Paul Gouw, Jard Hagoort, Thomas Harmens, Kelly Hart, Arjanne Heikamp, Sanneke van den Heuvel, Bennita Heysman, Timo Hol, Robert van Huizen, Mark Hunnersen, Monica Jansen, Julie de Jong, Silvie Kalee, Hylke van der Kamp, Casper Klaver, Deborah Klein, Joyce Koops, Jeroen van Kooten, Thijs Kremers, Arne Kuijvenhoven, Sjoerd Kuipers, Laurens Looije, Anouk Mac-Leane, Marit van Manen, Mehrnaz Massarrat, Jesse Maulany, Siebren Moolenaar, Maarten Niemantsverdriet, Dionne van Nieuwamerongen, Tim van Offeren, Chiel-Jan Ottink, Tommie Pantic, Robert Pleizier, Rose Post, Angelina Raterink, Sheri Rijnberge, Jeroen Roelofsen, Ditty van Ruiswijk, Maria Slagman, Gilian Smit, Geke Spies, Jennifer Steenbergen, Robin Stolman, Jens Tscheuschner, Jeroen Veenendaal, Lionne Veenhof, Daniël Versluis, Michelle Verwoert, Wenda Vink, Suzette Voet, Suzanne van de Weerd, Jurjen van Wingerden, Lars Witteveen, Nabil Yassin, Jan van der Zee.

VWO

Amerongen: Milan Meijer, Marita Mitrovic, Rick Pak, Jonna Sabel, Debora Vink, Ian Zwaan.

Bennekom: Koen Minnema.

Ede: Elsemiek van Roekel.

Elst ut: Fons van den Berg, Anniek van de Weerdhof, Hannah de Winter, Liz van Zwieten.

Ingen: Amy Smith, Roderick Stol, Willem Straatman.

Kesteren: Marianne Boschloo, Maarten van Brenk, Marianne Pouwer, Merel Vis, Michelle van de Vrede.

Leersum: Jantine Bresser, Rianne van den Brink.

Lienden: Annabel Dellebeke, Erwin Maasbach.

Ochten: Salma Azzouz, Niels Dirksen, Milco Sahalessy, Nienke van Winzum.

Opheusden: Mischa Reede.

Renswoude: Marko Beekman, Suzan Daalmeijer, Jonathan van den Hoek, Merel van Ravenhorst, Danny de Weerdt.

Rhenen: Rachel Bootsma, Ruth Bootsma, Wouter Dame, Erik-Jan van Gelderen, Roel Janssen, Janneke van der Meijden, Mariëlle van der Neut, Wadjiha Rezaie, Nathalie Schmidt, Jos Tollenaar, Eline Voigt.

Scherpenzeel: Marleen van der Ree, Gerard van de Weerd.

Veenendaal: Olaf Achterberg, Hanin Alshangi, Wouter van Beijeren, Nikie van de Bergh, Bert van de Bergh, Anne Blankespoor, Simone de Blauw, Pieter Jeen de Boer, Rick Boers, Jorrit Boersen, Thomas Boorsma, Corné Bouman, Simone Bouwmeester, Jan-Willem van den Bovenkamp, Hilco van Breeschoten, Anne Brouwer, Marianne Davidson, Ilse Dekker, Andrey Fyodorov, Nadine van Gelder, Stephanie Heikamp, Sander van de Hoef, Henk Hoogeveen, Marloes Ike, Berend Janssen, Sebastiaan van de Kaa, Anke van Kempen, Femke van Kessel, Michael Klaasen, Marloes Klunder, Guido Konings, Annette Nap, Hilde Ottow, Cynthia Overeem, Claudia Pas, Kevin van der Poel, Anne Polman, Bas du Pré, Matea Rados, Enrico Raho, Nikhil Rao, Marinka Roseboom, Geeke Schoeman, Maarten Schrijver, Gise Schumacher, Lianne Schuuring, Alex Siemerink, Julie-Renée Sonneveld, Tycho Speekenbrink, Willemijn van den Toren, Iris van der Veen, Laura van de Vorst, Lisanne van der Waal, Rianka de Weerd, Willemijn Westerlaken, Pieter Zeegers.

CSV

VMBO Handel/Administratie basisberoepsgerichte leerweg:

Amerongen: Nidae Belkadi; Emir Omerovic.

Lienden: Jacomijn van Beijnum.

Rhenen: Jan Willem van Laar.

Scherpenzeel: Sara Banzadeh.

Tiel: Kevin Ossel.

Veenendaal: Joanne Babaei; Masi Bashardust; Mark Gerrets; Nesla Iabkrimen; Tarik Isiboukaren; Chantal de Jong; Bas de Man; Leila Mohammed; Dennis Oskam; Sander van de Pol; Nadia Polman; Jan van Ravenhorst; Brahim Tallih; Rachid Toufali.

VMBO Handel/Administratie kaderberoepsgerichte leerweg:

Veenendaal: Pjotr Bloem; Samira Dian; Oisima Eddeghama; Kevin van de Haar; Susanne de Haas; Amal El Khattabi; Kevin van Offeren; Göker Tas; Jaimie Terschegget; Jordy van Wijk.

VMBO Bouwtechniek basisberoepsgerichte leerweg:

Ede: Kees Jochemsen; Gertjan van Wagensveld.

Elst ut: Ricky van Neerbos.

Kesteren: Gerard Mol.

Leersum: Willem van den Broek.

Lienden: John van den Berg.

Renswoude: Vincent van Grootveld.

Rhenen: Mike Briene; Sandor Koops.

Veenendaal: Rik van Barneveld; Bryan Hardeman; Jacko Hardeman; Dennie van Hattem; Nick Hazelhoff; Richard van der Horst; Jermain Huibers; Frans van Ledden; Erwin Schreuder; Bennie van de Weerdhof; Jeffrey van Zijl; Michael Hendriksen; Dave Nijenhuis; Aäron Wiegel.

VMBO Bouwtechniek kaderberoepsgerichte leerweg:

Renswoude: Mike Abbink.

Veenendaal: Stephan van Es; Jeffrey ter Haar; Loes Hiensch; Vince van Roekel; Jorn Schuringa; Noureddine Teeninga; Anne van der Weijden.

VMBO Elektrotechniek basisberoepsgerichte leerweg:

Rhenen: Roelof van Laar; Jeffrey Lelyveld.

Veenendaal: Ricardo Buurman; Gerben van Ree; Sebastiaan Wassink.

VMBO Elektrotechniek kaderberoepsgerichte leerweg:

Ingen: Mark van Verseveld.

Lienden: Addy van Ommeren.

Lunteren: Willem van Beek.

Renswoude: Raymond Bassler; Robin Goes.

Rhenen: Max ter Burg.

Scherpenzeel: Tayler Featherstone.

Veenendaal: Erwin Anbeek; Mark van Baaren; Pascal van den Berg; Robert Graver; Jomelle Jager; Sergio Versteeg; Julian Voorhoeve.

VMBO Installatietechniek basisberoepsgerichte leerweg:

Veenendaal: Sjoerd Bijker; Jasper van der Vliet.

VMBO Installatietechniek kaderberoepsgerichte leerweg:

Veenendaal: Sjoerd van der Bij.

VMBO Metaaltechniek basisberoepsgerichte leerweg:

Elst ut: Mike Schreuders.

Ingen: Benjamin Briene.

Kesteren: Mark Visser.

Rhenen: Gert van den Brink.

Veenendaal: Bjorn Brands; Vincent de Ceuninck van Capelle; Dennis Nagel; Mohammed Ofakkir; Joël Sondorp; Krijn Boer; Benjamin van den Dikkenberg.

VMBO Metaaltechniek kaderberoepsgerichte leerweg:

Veenendaal: Johan Drost.

VMBO Voertuigentechniek basisberoepsgerichte leerweg:

Bennekom: Marinus Huissoon.

Elst ut: Jan Budding; Raymon de Jong.

Rhenen: Rik Budding; Niels van Laar.

Veenendaal: Ali El Azzouzi; Thijs Diepeveen; Tom Kettenes; Dave Leuvenink; Tom van Scherpenzeel; Robbert Troost; Sven Veenendaal.

VMBO Voertuigentechniek kaderberoepsgerichte leerweg:

Ede: Martien van de Berkt.

Elst ut: Gerard Jansen.

Ingen: Sven van Ingen.

Kesteren: Jeroen van Dommelen.

Lienden: Nick van Elst.

Ochten: Gerard Thijssen.

Scherpenzeel: Moussa Lunzala.

Veenendaal: Wilco van Appeldoorn; Dimitry van Eck; Matthijs van Hal; Richard Hoefakker; Imro van Ingen; Roy van Ingen; Apos Kuzey; Ken van Nieuwamerongen; Geurt Roelofsen; Rowdy Velthuizen; Mike Vennema; Sander Verhoeven.

VMBO Zorg&Welzijn basisberoepsgerichte leerweg:

Ederveen: Elijanne Groeneveld; Marleen van Doorn.

Veenendaal: Fatima El Azzouzi; Anne Bosveld; Marieke Diepeveen; Sevda Durusoy; Asatu Getaweh; Selma Hulleman; Jasmina Husejinovic; Bianca Kok; Jos Kuipers; Stephanie Pabst; Mitchel Pol; Neslihan Yilmaz; Melanie Geijtenbeek; Mèlanie van Hardeveld; Kimberley van den Honert; Rianka Huibers; Shirley van Kalkeren; Claudia Kammenga; Eva Kroesbergen; Charlotte van Leeuwen; Natascha Leppers; Okwaro Macnack; Maria Melkzadeh; Romy Ruijters; Luciano Steenbergen; Mariska Veenendaal; Wayne Berry; Rosalie Brand; Otilia van Omme; Mariëlle Renken; Sjoerd van Vuure; Nikki Willigenburg.

VMBO Zorg&Welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:

Bennekom: Seliena Verhage.

Ederveen: Edith van den Berg.

Elst ut: Silvira Eman; Jacolien Kool; Mendy de Wit.

Ochten: Else Tijssen.

Overberg: Jody van de Bunt.

Scherpenzeel: Iris Wagensveld.

Veenendaal: Kitty Alberti; Lisa Boers; Michelle van Burken; Corine Drost; Djamilla Drost; Mounira Hallak; Geeske Heijs; Michelle Hoogteijling; Babette Stomphorst; Saakje Struijk; Annelies Goossen; Bertine van de Haar; Sharon van Hardeveld; Fatima Hiloui; Carin Jansen; Amanda Kievit; Laura Lubbers; Stefan van de Lustgraaf; Ilham Madien; Marianne Roseboom; Sanne Schoonderbeek; Tamara Silfhout; Barrie Terschegget; Henri Verbeeke; Anne Vos; Nadine Welgraven.

VMBO Theoretische leerweg

Ingen: Michel Slaman.

Kesteren: Heidy van den Broek.

Lienden: Willianne Hogendoorn.

Ochten: Lucas Baan.

Renswoude: Cinthia Dirkse.

Veenendaal: Maureen Berntsen; Patrick Coppes; Alicia van den Hatert; Naomi IJzen; Sharita Jagan; Reijndert Post; Wesley Schipper; Jacolien van Doorn; Kristian Manuel; Bart van Maurik; Emiel Veld; Berry van Verseveld; Elke Weener.

VMBO Gemengde Leerweg Zorg&Welzijn:

Ederveen: Bianca Ploeg.

Rhenen: Berto Budding.

Veenendaal: Mandy Diepeveen; Deborah Kuijer; Kimberley Malahe; Jasmin Ragge; Joëlle Valkenburg; Halima Azkaki; Larissa Gijsbertsen; Lotte van der Schans.

VMBO Gemengde Leerweg Handel/Administratie:

Rhenen: Farhiya Jaburi.

Veenendaal: Gerrinda van Hasselaar; Ruben de Jong; Mitchel van Manen; Ben Jaspers; Bianca Nicaela; Tiffy Sillie.

Voor VMBO LWT hebben de volgende leerlingen één of meerdere certificaten behaald:

Veenendaal: Menselina van Binsbergen; Naïma Bouajoun; Ufuk Cihan; Ruben van Duinen; Martijn Heikamp; Jan van den Hoven; Tarik Ocansey; Sibel Tezcan; Hasret Yilmaz; Diane Zanin.

Ichthus College

VMBO

Amerongen; Matthias Kits.

Bennekom; Anne Adams, Suzanne Hooijer.

Dodewaard; Ruben van Achterberg.

Doorn; Marieke de Jong.

Driebergen-Rijsenburg; Saskia de Vries.

Ede; Pieter Bunschoten, Rachel Gundelach, Krijnie Maliepaard, Martine Stomphorst, Dianne Wessels, Marie-Anne Willigenburg, Anneloes de Wolf.

Ederveen; Colinda van Brummelen, Marc Goossen, Erwin ten Ham, Dennis Hardeman, Jacco Jansen, Rens Lepping.

Elst ut; Lianne van Laar, Cilian Pitlo, Arno de Ridder.

Kesteren; Evelien van Kerkhoven, Joëlle van Velde.

Leersum; Rizanne Loef, Wilmar Seekles.

Lienden; Jan van Beijnum, Idske Verkuijl, Linda Verweij, Sybe de Wit.

Lunteren; Denise van Hal, Jessica Schimmel, Bastiaan van Silfhout, Rosanne de Vries.

Ochten; Anouk van Eldik.

Opheusden; Elize van Leijen, Herma van Leijen, Hanne Meijer.

Overberg; Wilrick van den Brink, Evelinda van den Dikkenberg, Gerrit van Kruistum.

Renswoude; Gerlinda van Ginkel, Sandra van Houten, Andrea de Zwarte.

Rhenen; Thomas Böhmer, Henniëlle van der Meijden, Erika Rijksen.

Scherpenzeel; Marjolein Antonides, Lianne van Doorn, Mbuyi Groenewold, Robert Oosterbeek, Nick van Ravenhorst, Gerben van de Weerd.

Veenendaal; Quintijn Abbing, Rieneke Achterberg, Tamara van Appeldoorn, Talitha Baars, Rowena Blankestijn, Kevin Bolderman, Marike Boot, Lydia Borg, Leonie Bosch, Erica van den Brink, Annemarie van Dam, Bart van Dreuten, Alianne Eisma, Arjan Eisma, André van Ginkel, Larissa Groeneveld, Nienke de Groot, Ineke Guijt, Ivan van de Haar, Alexander Hanse, Niek Hanse, Tim Hardeman, Albertine de Heus, Sabine Imminkhuizen, Herbert van Ingen, Josca van der Kaaden, Danny Keijman, Marloes van Kesteren, Jasper van Keulen, Rick Kramer, Tim Lambers, Maureen van de Lustgraaf, Gerard van Manen, Rosa van Manen, Marco Nap, Cherelle Niezing, Rozemarijn Oldeman, Regina Pater, Christiaan Pieket Weeserik, Sébastiaan de Ridder, Ilse de Roos, Carolien Rosendaal, Annemieke van Rossum, Wilke Rottier, Michel van Santen, Anna Schaafsma, Ma-griet Schippers, Rianne Sinke, Robert van Swetselaar, Mariska Wals, Gerald Willemsen.

Woudenberg; Larissa Blom, Albert-Jan de Jong, Marleen Klinkhamer, Rianne de Kruijf, Dennis Oskam.

HAVO

Amerongen; Tenastalie Bos, Wouter Visser.

Bennekom; Linda van Amersfoort, Martijn van den Berg, Jorai van Driel, Jolanda van Ginkel, Gerwin Peelen.

Driebergen-Rijsenburg; Annemarie Buijs.

Echteld; Hans van Eldik.

Ede; Frederik de Bonte, Henry Bos, David Couprie, Gerdo Evertsen, Marinelle Evertsen, Femke Heutink, Henrieke Heutink, Brigitta Overeem, Janita van Peursem, Judith van der Pol, Jacobiene van Setten, Henrike Veen.

Ederveen; Jannica van de Craats, Matthieu van Dijk, Diana van Donkelaar, Nico van Roekel.

 
 
Naar Pag 36
Vorig Art
Volgend Art
Print Pagina