Ga naar pagina

 
21-7-2011 Pagina 14 

VMBO BL

Sector: Economie

Sihem Ajbilou,Simone Hol, Andries van Maren, Dianca Meurs, Peter Meurs, Kasira Said Ismail, Maik Sneepels, Sara Sulaiman, Geldermalsen; Céline Boom, Waardenburg; Joshua Borgstein, Simon Verhoef, Tiel; Arthur van den Broek, Meteren; Christianne van den Heuvel, Haaften; Stef de Jong, Heesselt; Corine de Kock, Opijnen; Denise Renes, Culemborg;

Sector: Landbouw

Roy Bavelgem, Michel Grandia, Geldermalsen; Gerrit-Jan van Beusekom, Alex de Bruyn, Acquoy; Ilona Blom, Meteren; Silvano van Herpen, Ravenstein; Frans van Mourik, Buurmalsen; Benjamin Omtzigt, Kapel Avezaath; Danny Stappershoef, Opijnen; Peter Verstegen, Rhenoy;

Sector: Zorg en Welzijn

Mandy Hol, Meteren; Yvette-Chantalle Immens, Patricia de Jongh, Roy Stelling, Geldermalsen; Kimberly Ploeg, Tiel; Lisa Mallan, Hilda Tulner, Jessica Vonk, Houten;

VMBO GLTL

Sector: Economie

Twan Fuijkschot, Jessica Lips, Liza Mars, Rida Roth, Geldermalsen;, Roos van Wijk, Neerijnen; Sanne van den Akker, Est; Alieke de Bruin, Maik Boudewijn, Fleur Hacken, Kim Landwer Johan, Pam van der Zalm, Tiel; Dyantha IJzerman, Buurmalsen; Jeanine Plagge, Haaften; Ruben Grandia, Sharon Scheurwater, Simone Smits, Meteren; Manon Tuinier, Culemborg; Lars Verbeek, Opijnen; Thomas van de Water, Beesd;

VMBO TL

Sector: Landbouw

Joost de Bruijn, Rhenoy; Andriesa Koenhen, Daan Nieuwkoop, Buurmalsen; Sabijn Sassen, Tiel; Anthony Wakker, Heesselt; Hristo van Zuidam, Varik;

Sector: Techniek

Kai van Alfen, Est; Kevin Allard, Sven Roos, Marciano de Vree, Meteren; Bart van Arkel, Ophemert; Mitchell van Doesburg, Luuk van Meegdenburg, Geldermalsen; Gerda Hardeman, Tiel; Luciano Hofland, Rhenoy; Lars van Malsen, Thijs Schiltmans, Kerk-Avezaath; Rick Tiggelaar, Niels Verbeek, Opijnen; Vincent Vermeulen, Deil;

Sector: Zorg en Welzijn

Kimberley van Aalst, Waardenburg; Danique Blijleven, Lee Ann van der Laan, Tiel; Kelly Eckelboom, Rumpt; Anouk Heij, Buren gld; Annemerel van Iterson, Meteren; Jarca van Kollenburg, Amy Philips, Kim Vogelpoel, Ryan Westerveld, Geldermalsen; Frits Mouthaan, Acquoy; Norit Yonatan Isaak, Dymphna van Tuil, Erichem; Amber Sips, Houten; Norien Voskuilen, Gellicum;

VMBO KB

Sector: Economie

Sjern van Alphen, Ophemert; Emelie van Arkel, Buren gld; Rosa Baauw, Yvette Visser, Kerk-Avezaath;, Jeffrey Blom, Bart Buunders, Maurits van Doorn, Joeri Golstein, Rick de Gooijer, Bart van Leeuwen, Ilsa Verweij, Maartje Wiggelinkhuijsen, Geldermalsen; Margreet Degen, Ommeren; Shirley van Est, Sanne van Gameren, Maxim van Houte, Erwin IJzerman, Merel Kannegieter, Nicky Sommeling, Meteren; Liza van Gessel, Kapel Avezaath; Brigitte de Groot, Ramona Termeer, Wadenoijen; Lorčn van Jaarsveld, Houten; Tom van Beusichem Youri Boersma Sebastiaan Kreugel, Melinda van der Lee, Jessy Spies, Lex Visscher, Tiel; Twan Links, Est; Melissa Sterrenberg, Amanda Vervoorn, Haaften; Mike van den Heuvel, Ruben Stittelaar, Michelle Stolker, Iwan van Zijderveld, Deil;

Sector: Landbouw

Michael van der Burg, Dirk-Jan Verbeek, Opijnen; Christiaan van Gameren, Waardenburg; Nicky van Hees, Acquoy; Marc van Lith, Guido Pieck, Beesd; Robert Scheurwater, Erichem; Carolien Vogelzang, Enspijk;

Sector: Zorg en Welzijn

Laura Bakker, Ter Apel; Natalie Bijl, Mariska van der Linden, Lysanne Oerlemans, Jolene van Wiggen, Deil; Joanna Bosch, Haaften; Femke van Bremen, Kaira van Bremen, Lotte de Lang, Beesd; Marije de Bruin, Ashley Hak, Tiel; Anne Bergman, Sylvana van Ek, Kim Gademans, Denise Schook, Charon van Valburg, Geldermalsen; Mariska Gruters,Houten; Gerjanne de Jongh, Jenny Pellegrom, Tricht; Thara van Kuijk, Buurmalsen; Thijs ‘t Lam, Leerdam; Sharon van Os, Beusichem; Maxime Pons, Heukelum; Edwin Tuller, Culemborg; Jonna van de Water, Enspijk;

Vestiging: Beethovenlaan

2e Fase Atheneum

Cultuur en Maatschappij

Juul Heijmink, Geldermalsen; Jeanine Pieck, Beesd; Tamsin van Steenis, Beesd;

Economie en Maatschappij

Juul Heijmink, Geldermalsen; Sander Kroeze, Beesd; Tamsin van Steenis, Beesd; Renaldo Vroon, Geldermalsen; Jarno van de Water, Beesd;

Natuur en Gezondheid

Bianca Coppens, Geldermalsen; Kim van Drie, Geldermalsen; Maartje Goedhart, Tricht; Kirsten van Herk, Tricht; Maartje Lendemeijer, Geldermalsen; Jelmer van de Scheur, Neerijnen; Wouter Schreur, Geldermalsen; Luciënne Spronk, Beesd;

profiel: Natuur en Techniek

Kim van Drie, Geldermalsen; Maartje Goedhart, Tricht; Patrick Kroeze, Beesd; Maartje Lendemeijer, Geldermalsen;

2e Fase Gymnasium

profiel: Cultuur en Maatschappij

Denise van de Water, Beesd;

2e Fase HAVO

Cultuur en Maatschappij

Reinier Landwehr, Opijnen; Nathalie Leemkuil, Beesd; Lonneke van Mourik, Deil; Mady van Zeben, Geldermalsen;

Economie en Maatschappij

Nathalie Beverloo, Geldermalsen; Erwin Blom, Meteren; Cato Carlier, Rumpt; Aglaé Cornelissen, Geldermalsen; Lisanne Dijs, Tricht; Henk-Jan van Doorn, Geldermalsen; Lelou Heijmink, Geldermalsen; Maarten Hol, Meteren; Nicole Hol, Geldermalsen; Dirk Huijssoon, Deil; Reinier Landwehr, Opijnen; Mark van Loenen, Opijnen; Tamara van Meeteren, Geldermalsen; Floris Rademaker, Deil; Roselyn Wakker, Rumpt; Iris van Zuilen, Geldermalsen;

Natuur en Gezondheid

Marije van Brenk, Geldermalsen; Jarno Breukel, Beesd; Martijn Dingemans, Rumpt; Laura van Dolderen, Geldermalsen; Ilse Goedhart, Tricht; Irene Groenendaal, Meteren; Lisa Saas, Beesd; Nasr Tannaoui, Meteren; Joris van Wijk, Neerijnen;

Natuur en Techniek

Martijn Dingemans, Rumpt;

VMBO GL

Sector: Economie

Koen Poldervaart, Buurmalsen; Lianne de Rooij, Meteren; Mandy Vermeulen, Enspijk;

Sector: Techniek

Ben Knippenburg, Geldermalsen; Bart Rustige, Geldermalsen; Luuk van Tetrode, Beesd; Trinto Thielen, Geldermalsen;

VMBO TL

Sector: Economie

Klariek van Harten, Deil; Bernice Merkens, Tricht; Nadia Waasdorp, Beesd; Wesley van de Werken, Beesd;

Sector: Landbouw

Nick Gieltjes, Beesd; Timo de Jongh, Tricht; Jules Maas, Beesd; Bernice Merkens, Tricht; Sharon Versteegh, Geldermalsen; Wesley van de Werken, Beesd;

Sector: Techniek

Timo de Jongh, Tricht; Wesley van de Werken, Beesd;

Sector: Zorg en Welzijn

Eline van Eck, Waardenburg; Nick Gieltjes, Beesd; Klariek van Harten, Deil; Timo de Jongh, Tricht; Jules Maas, Beesd; Bernice Merkens, Tricht; Sharon Versteegh, Geldermalsen;

Vestiging: KWC Gershwinhof

LWT

Sector: Economie

Nelleke van Doorn, Tricht;

Sector: Zorg en Welzijn

Shannon Croes, Geldermalsen; Anne-Wil van Dooijeweert, Opijnen; Nohemi Streef, Geldermalsen;

VMBO KB

Sector: Zorg en Welzijn

Gijs van Hartskamp, Tricht; Chantal van Rooijen, Tricht;

VMBO-B 4

Romy van der Sluys BEESD;

VMBO-K 4

Maarten van Binsbergen BEESD; Dyon van Genderen BEESD; Dennis Hommelberg BEESD; Jeroen Ligthart TRICHT; Anne van Lith DEIL; Rémon van Meeteren BEESD; Leon Nendels BEESD; Jasper Peeks BEESD; Niels Schreuders BEESD; Manon Temminck BEESD; Roy Vereijken GELDERMALSEN; Rick Voet BEESD; Annelot van Zanten BEESD; Fleur van Zanten BEESD

VMBO-T 4

Robert Bryl METEREN; Wouter van Doorn BEESD; Julia Fontaine DEIL; Robin van ‘t Hoog BUURMALSEN; Nicky Jansen DEIL; Bob van Kessel DEIL; Davey van Pas DEIL; Samira Racdu TRICHT; Nathaniel van Stein DEIL; Paul Warmerdam GELDERMALSEN; Jules Wiringa TRICHT; Mellanie van Zuijlen GELDERMALSEN

HAVO 5

Jan Willem van Alphen DEIL; Marit Besel METEREN; Joël Blom DEIL; Marjolein van den Bosch METEREN; Jeffrey Breugelmans GELDERMALSEN; Ivonne de Bruijn RHENOY; Jurrien Bruns BEESD; Inge Buijs METEREN; Nienke van Donkelaar TRICHT; Lianne van Doormalen BUURMALSEN; Rick van Doorn GELDERMALSEN; Martine van den Dungen GELDERMALSEN; Marieke van Eck TRICHT; Lotte van Geenhuizen GELDERMALSEN; Fabiola de Graaf TRICHT; Matthijs Hamers GELDERMALSEN; Thomas Hofman GELDERMALSEN; Marco Hol BEESD; Laura Honders GELDERMALSEN; Laura van Kessel GELDERMALSEN; Neil Kirby GELDERMALSEN; Toine van Ledden TRICHT; Paul de Meijer GELDERMALSEN; Laura Middelkoop GELDERMALSEN; Jacco van Mourik GELDERMALSEN; Joyce Nab BEESD; Michelle Okkerse METEREN; Denise van Pas DEIL; Peter van der Perk BEESD; Toon Pieterse BUURMALSEN; Richard van Rijsbergen GELDERMALSEN; Stijn Schrijvers ENSPIJK; Loty van Toulon van der Koog ENSPIJK; Touw, Marjolein BEESD; Martijn Udo DEIL; Marc van Valburg GELDERMALSEN; Linda Velinga GELDERMALSEN; Nick Versteegt BEESD; Jeske Vink TRICHT; Pleuni Wall DEIL

ATHENEUM 6

Pieter van Driel GELDERMALSEN; Nienke de Graaf TRICHT; Ilse Hakkert GELDERMALSEN; Thessa den Hartog BEESD; Paul de Hooge DEIL; Emma Janssen GELDERMALSEN; Lies Koenders GELDERMALSEN; Bram Ligthart TRICHT; Marten Lijnema GELDERMALSEN; Jamie van Mourik TRICHT; Joël van Mourik DEIL; Susanne van Rooij DEIL; Annemarie de Ru METEREN; Bo Salet GELDERMALSEN; Lotte Salomé GELDERMALSEN; Jasper Schenk DEIL; Bas Schoots METEREN; Anne van Soelen BEESD; Bregje Thijssen BEESD; Kaylee Westerveld GELDERMALSEN; Sharon van Westrenen GELDERMALSEN; Susan Wichgers TRICHT; Max Wiringa TRICHT

TWEETALIG ATHENEUM 6

Remy Blankenburgh GELDERMALSEN; Ewout Dam METEREN; Jimmie Harks DEIL; Vivian Hinfelaar GELDERMALSEN; Yaron van Keulen GELDERMALSEN; Mirron van Kollenburg GELDERMALSEN; Joël Labrie BUURMALSEN; Cleo Mauritsz BUURMALSEN; Jeroen Muller GELDERMALSEN; Christian Roks BEESD; Sabrine van Rossum GELDERMALSEN

Geslaagden Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem

GORINCHEM - Het nagelbijten is voorbij, de vlag kan uit! Sommige leerlingen van de middelbare scholen hadden herexamens, maar bij de onderstaande leerlingen is het feest.

VMBO-BASIS

ACQUOY: Lotte Bouter; GELDERMALSEN: GercoDorrestijn; Louis van Mourik; NEERIJNEN: Anne-Lisa Timmer; TUIL: Geertrude van Tuijl; WAARDENBURG: Alinda Heenck

VMBO-K

GELDERMALSEN: Felicia van Leeuwen; Jolanda van Driel; Marianne Vreeken; William van Mourik; GELLICUM: Renske van der Burg; HERWIJNEN:

René Treur; NEERIJNEN: Jantoinette van Dijk; WAARDENBURG: Aart (W) van Maren

VMBO GL

HAAFTEN: Talitha Brals; METEREN: Henrieta Honkoop; WAARDENBURG: Dirk Blom

VMBO TL

BEESD: Joanne Mulder: DEIL: Ruth Thijsen; GELDERMALSEN: Alwin Copier; AnneloesHeikoop; Anthonia Zondag; Elsemieke Rijkse; Heleen van Ooijen; Patrick Konings; HAAFTEN: Dennis de Vree; METEREN: Marieke Koemans; Tineke Honkoop; RUMPT: Margriet Verploeg; TRICHT: Erik van Strien; Marinus van Randwijk; WAARDENBURG: Arie de Jong; Bart-Jan de Bruin; Elise van Maaswaal; Henrike de Jongh

VMBO-B

B-Handel & Verkoop

Lotte Bouter, ACQUOY; Louis van Mourik, GELDERMALSEN; Geertrude van Tuijl, TUIL

B-Techniek

Gerco Dorrestijn, GELDERMALSEN

B-Zorg & Welzijn

Alinda Heenck, WAARDENBURG; Anne-Lisa Timmer, NEERIJNEN

VMBO-K

K-Handel & Verkoop

Jolanda van Driel, GELDERMALSEN; Felicia van Leeuwen, GELDERMALSEN; Aart (W) van Maren, WAARDENBURG; William van Mourik, GELDERMALSEN

K-Zorg & Welzijn

Renske van der Burg, GELLICUM; Jantoinette van Dijk, NEERIJNEN; Josianne van der Meijden, DEIL; Marianne Vreeken, GELDERMALSEN

VMBO-G

G-techniek

Dirk Blom, WAARDENBURG

G-Zorg & Welzijn

Talitha Brals, HAAFTEN; Henrieta Honkoop, METEREN

VMBO-T

Bart-Jan de Bruin, WAARDENBURG; Alwin Copier, GELDERMALSEN; Anneloes Heikoop, GELDERMALSEN; Tineke Honkoop, METEREN; Arie de Jong, WAARDENBURG; Henrike de Jongh, WAARDENBURG; Marieke Koemans, METEREN; Patrick Konings, GELDERMALSEN; Elise van Maaswaal, WAARDENBURG; Joanne Mulder, BEESD; Heleen van Ooijen, GELDERMALSEN; Marinus van Randwijk, TRICHT; Elsemieke Rijkse, GELDERMALSEN; Erik van Strien, TRICHT; Ruth Thijsen, DEIL; Margriet Verploeg, RUMPT; Dennis de Vree, HAAFTEN; Anthonia Zondag, GELDERMALSEN; Gerdien van Maanen, GELDERMALSEN; Marielle Verweij, WAARDENBURG

HAVO

DEIL: Maaike Koemans; Wim de Ruiter; GELDERMALSEN: Gerlinde van Leeuwen; Jorina van der Spek; Laurens van Genderen; Lisette van Mourik; Natasja Konings; Tiny de Jong; HAAFTEN: Sanne Pippel; TRICHT: Bram Heikoop; Richard Kievit; Wilco van Helten; WAARDENBURG: Jan Kooiman; Willemieke Blom; Willianne van Os; André van Bergeijk, HAAFTEN; Gerrit Jager, TRICHT

VWO

DEIL: Coert Kok; GELDERMALSEN: Jaco van der Spek; METEREN: Mirjam Pors; Willine Bulsink; TRICHT: Ditta van Assenbergh; WAARDENBURG: Wilbert Bor

Havo

cultuur en maatschappij

Caroline Stap OPHEMERT

Economie en maatschappij

Marjet Boon OPHEMERT; Richard Brusse OPHEMERT; Daphne Stasse OPHEMERT

Natuur en gezondheid

Lisette Zoeteman VARIK

natuur, techniek en gezondheid

Jesse Brentjes HEESSELT; Sarah van Egmond OPHEMERT; Hanna Hakkert HEESSELT; Tristan Vos HEESSELT

VWO Atheneum

cultuur en maatschappij

Merle Majon OPHEMERT; Tess Ringeling GELDERMALSEN

economie en maatschappij

Iliad Suha GELDERMALSEN

Gymnasium

natuur, techniek, gezondheid

Giliam Datema GELDERMALSEN

vmbo Basisberoepsgerichte Leerweg

Metalektro

Chafik Allali VARIK

Transport en Logistiek

Marco van Doesburg GELDERMALSEN; Ferry de Jong OPHEMERT

Zorg en Welzijn breed

Priscilla de Jong OPIJNEN

vmbo Kaderberoepsgerichte Leerweg

Handel en administratie

Jens Brandt HEESSELT; Sander van Maren OPHEMERT; Lennart Ruissen VARIK

Metalektro

Alexander van Maanen GELDERMALSEN

Zorg en Welzijn breed

Tina van Blitterswijk OPHEMERT; Colinja Vogelzang OPHEMERT

vmbo Theoretische Leerweg

Delano Makantanis HEESSELT; Elske van Haut OPHEMERT; Ferry Raijmakers OPHEMERT; Kilian Spiro OPHEMERT

Nutrition & Dietetics

Margriet Roelofse, BEESD

 

Vergroot Foto


Foto: Louis van Oort/BDU

 
Naar Pag 14
Vorig Art
Volgend Art
Print Pagina